Laste uusaasta pidustused 2015.a.

28-01-2016

2015.a.detsembris Kultuurimaja „Rugodiv“ laval toimuvad uusaasta etendused, ettevalmistatud KM „Rugodiv“ loominguliste kollektiivide poolt.

Muusikalist etendust „Chipollino“  valmistas ette rahvatantsuantsamblid „JUN-OST“ ja „Päikeseratas“ (kunstiline juht Natalja Mõttus).

Pidu Chipollinno

Chipollino — poiss-sibul, Itaalia kirjaniku Gianni Rodari muinasjutu „Chipollino seiklused“ peakangelane. Lustlike mehikeste klubi liige. Chipollino kuju on väga populaarne laste seas. Kartmatu ja vapper, samas on Chipollino lõbusa iseloomuga ning oskab teha nalja. Muinasjutu tegelaskujud – puuviljad või juurviljad: viinamarja kingsepp, ristiisa kõrvits, redis tüdruk, kirsike poiss jne. Chipollino võitleb vaeste kiusamise eest rikaste poolt — sinjoor tomat ja prints sidrun.

Koreograafilises etenduses „Chipollino“ osalevad umbes 70 tantsijat rahvatantsuantsamblitest „JUN-OST“ ja „Päikeseratas“. Esimene etendus toimub 4.detsembril. Etenduse kestvus 40-45 minutit.

Teine etendus on Hans Christian Anderseni muinasjutude põhjal, nimetusega „Talve muinasjutt“. See etendus on ettevalmistatud KM „Rugodiv“ loomingulise kollektiivi vokaalstuudio „Šanss“ poolt (kunstiline juht Veronika Markus), tantsuantsambli „Narva“ poolt (kunstiline juht Natalja Borovkova ja Svetlana Suhhova) ja teaterstuudio „Tere!“ poolt ( kunstiline juht Dmitriy Strikkojev).

Natalja Pomazan: „Aastavahetuse ilm, aastavahetuse askeldus…. aga meie kutsume Teid  etendusele „Talvine muinasjutt“. Te kohtute muinasjuttu lemmik kangelastega, mis on nii äratuntavad, nii lastele, kui täiskasvanutele: Gerda ja Kai, Lumivalgeke, Ole Lukoi, Sõdur ja Nõid. Lahke muinasjutuvestja mitte ainult ei jutusta, kuid ka näitab Teile oma muinasjutu, kus tantsitakse, lauldakse, rõõmustatakse, soovide täitmist! Las imed tulevad igasse kodusse, täis armastust südamesse ja unistuste täitmist. Ootame Teid Kultuurimajas „Rugodiv“ etendusele „Talvine muinasjutt!“

Kultuurimaja tantsusaalis kuuse juures toimub traditsiooniline etendus „Näärivana talvine käsitöö“ teatri „Koomiksid“ (kunstiline juht Irina Feofanova) esituses. Ootame kõiki lapsi ja täiskasvanuid Kultuurimajja „Rugodiv“.

20.detsembril 2015.a. kell 10.00 etendus „Chipollino“ ja kuuse juures etendus „Näärivana talvine käsitöö“.

2015.12.20 Jouluetendus

26.detsembril 2015.a. kell 10.00 etendus „Talvine muinasjutt“ ja ja kuuse juures etendus „Näärivana talvine käsitöö“.

2015.12.26 Zimnaja skazka

Pileti hind: 3 eurot

Piletid müüakse KM „Rugodiv“ kassas.

Täiendav info telefoni teel +372 3573404