Tunniplaan

18-08-2017

Tunniplaan 2015-2016.a.

01.09.2016 – 31.05.2017.a.

Kollektiiv Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
Ballitansu ansambel “Flamingo”

Elena Kurgan (Turu 1)

15.00-18.30 16.30-20.00 16.00-18.00 16.30-19.30 16.00-18.00 Puhkepäev Puhkepäev
Ballitansu ansambel “Flamingo”

Elena Kurgan (Olgino)

19.00-22.00 20.30-22.00 18.30-22.00 20.00-22.00 18.30-21.30 Puhkepäev Puhkepäev
Fotoklubi “Narva”

Valeriy Boltushin (Energia 4b)

09.00-14.00 14.00-19.00
09.00-14.00 Puhkepäev Puhkepäev Puhkepäev 12.00-17.00
Teater “Koomiksid”

Irina Feofanova (Energia 4b)

15.00-19.00 15.00-19.00 15.00-19.00 15.00-19.00 15.00-19.00 Puhkepäev Puhkepäev
Koor “Sudaruški”

Nadezda Moskaljova (Energia 4b)

11.30-15.30
16.30-20.30
10.00-15.00
16.30-20.30 14.00-17.00   Puhkepäev Puhkepäev
Ansambel “Magic Land”

Yulia Kuzmina (Turu 1)

Puhkepäev 13.30-17.30 13.30-17.30 13.30-17.30 13.30-17.30 10.00-14.00 Puhkepäev
Vokaalstuudio “Music”

Olga Aleksejeva (Energia 4b)

Puhkepäev Puhkepäev 15.00-19.00 13.00-18.00 13.00-19.00 09.00-10.00 09.00-13.00
Stuudio “Singers Club”

Valentina Gorškova (Energia 4b)

12.00-19.00 12.00-19.00 12.00-19.00 10.00-11.00 10.00-11.00 Puhkepäev Puhkepäev
Vokaalstuudio “Shans”

Veronika Markus (Turu 1)

16.00-20.00 14.00-18.00 14.00-18.00 16.00-20.00 14.00-18.00 Puhkepäev Puhkepäev
Tantsuansambel “Narva”

Svetlana Suhhova (Energia 4b)

Puhkepäev 18.00-21.00 17.00-21.00 Puhkepäev  16.00-19.00  Puhkepäev Puhkepäev
Tantsuansambel “Narva”

Natalja Borovkova (Energia 4b)

15.00-19.00 15.00-19.00 15.00-19.00 15.00-19.00
Puhkepäev Puhkepäev 11.00-15.00
Tantsukollektiv “Galateja”

Valentina Koreškova (Energia 4b)

16.00-20.30 16.00-20.30 16.00-20.30
16.00-20.30 16.00-20.30 Puhkepäev Puhkepäev
Tantsustuudio “Step Up”

Maria Popova (Turu 1)

16.00-21.00 15.00-18.00 15.30-19.30
16.00-21.00
Puhkepäev Puhkepäev 16.00-19.00 
Tantsuansambel “Jun-Ost”

Liudmila Turaeva (Narva Eesti Gümnaasium)

Puhkepäev 14.00-19.00 15.30-19.30 16.30-19.30 14.00-19.00 11.00-14.00 Puhkepäev 
Tantsuansambel “Jun-Ost”

Natalja Mõttus (Narva Eesti Gümnaasium)

14.30-19.30 14.30-18.30 14.30-17.30 14.30-18.30 15.00-19.00 Puhkepäev Puhkepäev
Teater “Plus” Yuri Plenin (Energia 4b)  15.00-19.00  15.00-19.00  15.00-19.00  15.00-19.00  Puhkepäev  Puhkepäev  11.00-15.00