Vokaalstuudio “Singer´s Club”

02-06-2022

Vokaalstuudio «Singer´s Club» juhendaja: Valentina Gorškova

Печать

Vokaalstuudio «Singer´s Club» tegutseb laulužanris, kasutades «miinus» fonogrammi. Vokalistid alati laulavad «elusalt», säilitades sellega emotsionaalset kontakti vaatajatega, mis on stuudio üheks peaväärtuseks.

Sõltuvalt vajadusest ja ürituse formaadist, laval võivad laulda üks, kaks või rohkem stuudio vanemate ja nooremate koosseisu vokaliste, samuti meeste ja naiste hääled lubavad praktiliselt esitada kõiki kuulsaid teoseid.

Stuudio koosseisus on lauljad vanuses alates 10.a. kuni 30.a. Iga laulja on õppinud vokaali ning omab kogemusi esinemisel massiüritustel.

Stuudio vokalistid võivad laulda praktiliselt igas kaasaegses laulužanris, alates vene rahvamuusika ja šansoni lauludest kuni välismaa populaarmuusikani. Kollektiivi mitmetahuline ja pidevalt täiendav repertuaar lubab stuudiol «Singer´s Club» töötada igas massiürituses (alates firmaõhtutel kuni ametlikel üritustel).

Vokaalstuudio «Singer´s Club» juba kindlustas end, kui tõsine ja kvaliteetne toimiv kollektiiv, osaledes paljudes linna kultuuriüritustes.

Samuti, stuudio vokalistid on juba tuntud Narva linna elanikele kontsertide «Suvine muusika» järgi ja originaalsete teatraliseeritud prograamide järgi, Kultuurimaja «Rugodiv» aruandekontsertide raames («Šanson», «Kommunaalkorter», «Kõige parem muusikal», «Armastuse muusika» jne.).

Kontaktandmed: Kollektiivi juht pr. Valentina Gorškova; e-mail singersrugodiv@mail.com 

telefon- 5254384, 35 91298.

 

TUNNIPLAAN