Vabariikliku kooliteatrite festivali “Kuldkalake 2020” võitjad

19-04-2022

AUTASUSTAMINE

XXXI Vabariikliku kooliteatrite festivali «Kuldkalake 2022»

05.- 10.04.2022

 

Grand Prix 1.-6.klass

«Kakuke»

Andrei Gubin, muusikaline muinasjutt.

Režissöör Irina Parhomenko.

Dream Theater, Sillamäe.

 

Grand Prix 7.-12.klass

«Kapriis»

Pjotr Nevežin, Nikolai Ostrovski, komöödia.

Režissöörid Olga ja Vitali Katuntsevid.

Teater-stuudio „16. komnata“ Narva Laste Loomemaja.

 

Grand Prix PARIM MEESNÄITLEJA 7.-12.klass

Kirill Pavlov

«Kapriis»

Pjotr Nevežin, Nikolai Ostrovski, komöödia.

Režissöörid Olga ja Vitali Katuntsevid.

Teater-stuudio „16. komnata“ Narva Laste Loomemaja.

 

Grand Prix PARIM NAISNÄITLEJA 1.-6.klass

Anastassia Mihhaltšuk

«Ja siin ma olen jälle jumal».

Andrers Duus,  draama.

Režissöör Tatjana Kundozerova.

Teatriprojekt «3,14»  Kohtla-Järve Slaavi põhikool.

 

Grand Prix  PARIM NAISNÄITLEJA 7.-12.klass

Anzelica Bolhovitina.

«Tšipolliino ja tema sõbrad».

Lavastus Polina Žukova.

Režissöör Polina Žukova.

Tantsuteater «Polly» Tallinn.

 

Grand Prix  TEISE PLAANI PARIM MEESNÄITLEJA 1.-6.klass

Matvei Sotskov.

«Veiderdaja muinasjutud».

Olesja Jemeljanova, muinasjutt.

Režissöör Juri Plenin.

Teater „Pljus“ Narva Kultuurimaja Rugodiv.

 

Grand Prix TEISE PLAANI PARIM NAISNÄITLEJA 1.-6.klass

Anna Kuznetšova.

«Naeris»   Vene muinasjutt.

Režissöör Jelena Ganina.

Koreograaf Anastassia Šehali.

Teater «ВООМ», Tallinn.

 

Grand Prix TEISE PLAANI PARIM MEESNÄITLEJA (7.-12.klass

Kirill Pavlov.

«Kass saabastes».

Geins Kolau, muinasjutt.

Režissöörid Olga ja Vitali Katuntsevid.

Teater-stuudio „16. komnata“ Narva Laste Loomemaja.

 

Grand Prix TEISE PLAANI PARIM MEESNÄITLEJA 7.-12.klass

Mihhail Boborenko.

Kapriis”.

Pjotr Nevežin, Nikolai Ostrovski, komöödia.

Režissöörid Olga ja Vitali Katuntsevid.

Teater-stuudio „16. komnata“ Narva Laste Loomemaja.

 

Grand Prix  TEISE PLAANI PARIM NAISNÄITLEJA (7.-12.klass

Anastassia Bolotova.

«Kapriis».

Pjotr Nevežin, Nikolai Ostrovski, komöödia.

Režissöörid Olga ja Vitali Katuntsevid.

Teater-stuudio „16. komnata“ Narva Laste Loomemaja.

 

II KOHT 1.-6.klass

«Hunt ja kitsetalled».

Lavastus vendade Grimmide muinasjutu.

ainel «Hunt ja seitse kitsetalle».

Režissöör Jelena Ganina.

Teater «ВООМ»  Kultuurikeskus Kaja Tallinn.

 

II KOHT 7.-12.klass

«Tšipolliino ja tema sõbrad».

Lavastus Polina Žukova.

Režissöör Polina Žukova.

Tantsuteater «Polly» Tallinn.

 

III KOHT (1.-6.klass)

«Pagas».

Lavastus S. Maršaki luuletuse ainel „Pagas“.

Režissöör Jelena Ganina.

Teater «ВООМ»  Kultuurikeskus Lindakivi Tallinn.

 

III KOHT (7.-12.klass)

«Muinasjutt igaks juhuks».

Jevgeni Kljujevi muinasjuttude ainetel.

Muinasjutt.

Režissöör Irina Parhomenko.

Koreograaf Gennadi Drõbalov.

Dream Theater, Sillamäe.

 

NOMINANDID

PARIM REŽISSÖÖR

«Tšipolliino ja tema sõbrad».

Lavastus Polina Žukova.

Režissöör Polina Žukova.

Tantsuteater «Polly» Tallinn.

 

PARIM STSENOGRAAFIA

«Tšipolliino ja tema sõbrad».

Lavastus Polina Žukova.

Režissöör Polina Žukova.

Tantsuteater «Polly» Tallinn.

 

PARIM NÄITLEJATE ANSAMBEL 1.-6.klass

«Hunt ja kitsetalled».

Lavastus vendade Grimmide muinasjutu.

ainel «Hunt ja seitse kitsetalle».

Režissöör Jelena Ganina.

Teater «ВООМ»  Kultuurikeskus Kaja Tallinn.

 

PARIM NÄITLEJATE ANSAMBEL 7.-12.klass

«Kapriis».

Pjotr Nevežin, Nikolai Ostrovski, komöödia.

Režissöörid Olga ja Vitali Katuntsevid.

Teater-stuudio „16. komnata“ Narva Laste Loomemaja.

 

PARIM MUUSIKALINE HELIKUJUNDUS

«Tšipolliino ja tema sõbrad».

Lavastus Polina Žukova.

Režissöör Polina Žukova.

Tantsuteater «Polly» Tallinn.

 

LAVASTUSE TEEMA AKTUAALSUSE EEST

«Muinasjutt igaks juhuks».

Jevgeni Kljujevi muinasjuttude ainetel,  muinasjutt.

Režissöör Irina Parhomenko.

Koreograaf Gennadi Drõbalov.

Dream Theater, Sillamäe.

 

PARIMA ŽANRI VALITSETUSE EEST

«Hunt ja kitsetalled».

Lavastus vendade Grimmide muinasjutu.

 ainel «Hunt ja seitse kitsetalle».

Režissöör Jelena Ganina.

Teater «ВООМ» Kultuurikeskus Kaja Tallinn.

 

TEATRIPEDAGOOG

Režissöör Tatjana Kundozerova.

MTÜ „Teater ЯРГ» Kohtla-Järve.

 

PARIMAD KOSTÜÜMID

«Tšipolliino ja tema sõbrad».

Lavastus Polina Žukova.

Režissöör Polina Žukova.

Tantsuteater «Polly» Tallinn.

 

Intonatsioonilise pildi täpsus

«Täht „Я“»

Boris Zahoder.

Lavastus.

Režissöör Ljubov Skripnitšenko.

1.C klass – Soldino Gümnaasium.

 

FESTIVALI ŽÜRII :

Vladimir Vaikert

Darja Gavrilova

Anna Shklyarova