Расписание кружков

03-10-2019

Расписание кружков на 2019-2020 год

01.09.2019 — 31.05.2020.a.

Kollektiiv Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
Ballitansu ansambel «Flamingo»

Elena Kurgan (tantsusaal)

17.00-22.00 16.00-20.00 16.00-22.00 17.00-22.00 15.00-20.00 Puhkepäev Puhkepäev
Fotoklubi «Narva»

Valeriy Boltushin (kab. 38)

10.00-15.00 14.00-19.00
10.00-15.00 Puhkepäev Puhkepäev Puhkepäev 12.00-17.00
Teater «Koomiksid»

Irina Feofanova (kab. 7)

16.00-20.00 16.00-20.00 16.00-20.00 16.00-20.00 16.00-20.00 Puhkepäev Puhkepäev
Koor «Sudaruški»

Nadezda Moskaljova (kab. 12)

13.00-17.00
15.00-20.00
13.00-17.00
15.00-20.00 15.00-17.00 Puhkepäev Puhkepäev
Ansambel «Magic Land»

Yulia Kuzmina (kab. 39)

Puhkepäev 13.00-17.00 13.30-17.30 14.00-18.00 13.30-17.30 11.00-15.00 Puhkepäev
Vokaalstuudio «Music»

Olga Aleksejeva (kab. 13)

Puhkepäev Puhkepäev 14.00-19.00 13.00-18.00 14.00-19.00 09.00-10.00 09.00-13.00
Stuudio «Singers Club»

Valentina Gorškova (kab. 36)

10.00-17.00 10.00-17.00 10.00-17.00 10.00-17.00 08.00-12.00 Puhkepäev Puhkepäev
Vokaalstuudio «Shans»

Veronika Markus (kab. 11)

14.00-18.00 16.00-20.00 14.00-18.00 16.00-20.00 14.00-18.00 Puhkepäev Puhkepäev
Tantsuansambel «Narva»

Svetlana Suhhova (kab. 48, tantsuklass 28)

Puhkepäev 18.00-21.00 17.00-21.00 Puhkepäev 17.00-20.00 Puhkepäev Puhkepäev
Tantsuansambel «Narva»

Natalja Borovkova (kab. 48, tantsuklass 28, 27b)

16.00-20.00 15.00-18.00 16.00-20.00 15.00-19.00
Puhkepäev Puhkepäev 10.00-15.00
Tantsukollektiv «Galateja»

Valentina Koreškova (kab. 38a)

16.30-20.30 15.00-19.00 16.30-20.30
Puhkepäev 15.00-19.00 Puhkepäev 10.00-15.00
Tantsustuudio «Step Up»

Maria Popova (tantsuklass 27a)

16.00-21.00 16.00-18.00 15.00-19.00
16.00-21.00
Puhkepäev Puhkepäev 12.00-16.00
Tantsuansambel

«Jun-Ost»

Liudmila Turaeva (kab. 40)

15.00-20.00 15.00-19.00 16.00-20.00 16.30-19.30 16.00-20.00 Puhkepäev Puhkepäev
Tantsuansambel 

«Jun-Ost»

Natalja Mõttus (kab. 35, 40, 27b, gumnaasium)

16.00-20.00 08.00-10.00

19.00-20.00

14.00-19.00 08.00-10.00

13.30-16.30

14.30-17.30 Puhkepäev Puhkepäev
Tantsuansambel 

«Jun-Ost» Natalja Mõttus (Eesti gumnaasium) 

11.00-14.00 11.00-13.00 11.00-14.00 Puhkepäev Puhkepäev 10.00-12.00 Puhkepäev
Teater «Plus»

Yuri Plenin (kab.8)

16.00-20.00 16.00-20.00 16.00-20.00 16.00-20.00 Puhkepäev Puhkepäev  11.00-15.00

Елена Калядина — Директор ДК Ругодив

Составила: Марина Алексеева телефон 35 73282