Расписание кружков

23-09-2021

Расписание кружков на 2021-2022 год

01.09.2021 — 31.05.2022.a.

Kollektiiv Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
Ballitansu ansambel «Flamingo»

Elena Kurgan (tantsusaal)

15.00-19.30 15.30-20.00 16.00-21.30 15.30-21.30 15.30-18.30 Puhkepäev Puhkepäev
Fotoklubi «Narva»

Valeriy Boltushin (kab. 38)

10.00-15.00 14.00-19.00
10.00-15.00 Puhkepäev Puhkepäev Puhkepäev 12.00-17.00
Teater «Koomiksid»

Irina Feofanova (kab. 7, lava)

15.30-19.30 15.30-19.30 15.30-19.30 15.30-19.30 15.30-19.30 Puhkepäev Puhkepäev
Koor «Sudaruški»

Nadezda Moskaljova (kab. 12)

14.00-15.00
14.30-15.30
14.00-15.00
14.30-15.30 Puhkepäev Puhkepäev Puhkepäev
 Folklooriansambel «Guselki»

Nadezda Moskaljova (kab. 12)

15.00-18.00 15.30-19.30 15.00-18.00 15.30-19.30 15.00-17.00 Puhkepäev Puhkepäev
Ansambel «Magic Land»

Yulia Kuzmina (kab. 39)

Puhkepäev 13.30-17.30 13.30-17.30 13.30-17.30 13.30-17.30 11.00-15.00 Puhkepäev
Vokaalstuudio «Music»

Olga Aleksejeva (kab. 13)

Puhkepäev Puhkepäev 14.00-19.00 13.00-18.00 14.00-19.00 09.00-10.00 09.00-13.00
Stuudio «Singers Club»

Valentina Gorškova (kab. 36)

12.00-18.00 10.00-17.00 12.00-18.00 10.00-18.00 09.00-12.00 Puhkepäev Puhkepäev
Vokaalstuudio «Shans»

Veronika Gurinova (kab. 11)

14.00-18.00 15.00-19.00 14.00-18.00 15.00-19.00 14.00-18.00 Puhkepäev Puhkepäev
Tantsuansambel «Narva»

Svetlana Suhhova (kab. 48, tantsuklass 28)

Puhkepäev 18.00-21.00 17.00-21.00 Puhkepäev 18.00-21.00 Puhkepäev Puhkepäev
Tantsuansambel «Narva»

Natalja Borovkova (kab. 48, tantsuklass 28)

16.00-20.00 15.00-18.00 16.00-20.00 16.00-20.00
Puhkepäev Puhkepäev 10.00-15.00
Tantsukollektiv «Galateja»

Valentina Koreškova (kab. 38a)

16.00-20.00 14.00-17.00 16.00-20.00
Puhkepäev 15.00-19.00 Puhkepäev 10.00-15.00
Tantsustuudio «Step Up»

Maria Popova (tantsuklass 27a)

16.00-20.00 15.00-19.00 15.00-19.00
16.00-20.00
Puhkepäev Puhkepäev 12.00-16.00
Tantsuansambel

«Jun-Ost»

Liudmila Turaeva (kab. 40)

15.00-20.00 15.00-19.00 16.00-20.00 16.30-19.30 16.00-20.00 Puhkepäev Puhkepäev
Tantsuansambel 

«Jun-Ost»

Natalja Mõttus (kab. 35, 40, 27b, lava)

13.30-19.30 13.00-15.00

19.00-20.00

14.00-16.00 13.30-16.30 13.30-19.30 Puhkepäev Puhkepäev
Teater «Plus»

Yuri Plenin (kab.8)

15.30-19.30 15.30-19.30 15.30-19.30 15.30-19.30 15.30-19.30 Puhkepäev Puhkepäev

Елена Калядина — Директор ДК Ругодив

Составила: Марина Алексеева телефон 35 73282