Программа XXVI фестиваля «Золотая рыбка 2017»

02-04-2017

XXVI Vabariikliku kooliteatrite festivali «Kuldkalake 2017» etendused

XXVI фестиваль школьных театров «Золотая рыбка 2017»

 

4.aprill 2017.a. TEISIPÄEV

 

11:00-11:10 Vabariikliku kooliteatrite. festivali «Kuldkalake 2017» avamine.

11:00-11:10 Открытие фестиваля»Золотая рыбка 2017».

День театра. Пяхклимяэская гимназия.


 11:10-11:35

L/A, 1.-4. klass

  • «Piknik tähtede all» Nadežda Sakmarova Muinasjutt
  • «Пикник под звездами» Надежда Сакмарова Сказка

Režissöörid  — OlgaKatuntseva ja Vitaly Katuntsev

Режиссеры – Ольга и Виталий Катунцевы

Сценография – Екатерина Аверко

Teater-stuudio «16. komnata.» Narva Laste Loomemaja

Театральная студия «16 комната» Нарвский Дом детского творчества


 12:00-12:15

L/A, 1.-4. klass

  • «Ahastamapanev asi» Helju Rammo Lihtne lugu Незатейливая история (на эстонском языке)

Režissöör  — Svetlana Ivanova

Режиссер – Светлана Иванова

Narva Keeltelütseum

Нарвский Языковой лицей


 12:20 — 12:45

1.- 4. klass

  • «Jänkukese majake» Olesja Jemeljanova teose põhjal Muinasjutt
  • «Зайкина избушка» Олеся Емельянова Cказка

Režissöör  — Ljubov Skripnitšenko

Режиссер  — Любовь Скрипниченко

Narva Soldino Gümnaasiumi 2.a klass

2А класс Солдинаской гимназии


12:45-13:10 Vaheaeg


 13:10-13:50

6.-12. klass

  • «Teistsugune Tuhkatriinu» Julia Tupikina Mitte muinasjutuline lugu
  • «Другая Золушка» Юлия Тупикина Не сказочная история

Režissöör  — Svetlana Ivanova

Режиссер –  Светлана Иванова

Narva Keeltelütseum

Нарвский Языковой лицей


 14:30-16:10

9.-12. klass

  • «Ettevaatust: areenil Kiskjad» Valentin Tarassov Коmöödia
  • «Осторожно, на арене «Хищники»» Валентин Тарасов Комедия

Režissöör  — Julia Antonova, lavakujundus — Tatjana Sonina

Режиссёр – Юлия  Антонова Сценография -Татьяна Сонина

Теаter N&JU Andalers, Narva Kesklinna Gümnaasium

Театр N& JU Andalers Нарвская Кесклиннаская гимназия (на сцене Кесклиннаской гимназии)


17:30-18:30

9.-12. klass

  • «Kaks noolt» Aleksandr Volodin Draama
  • «Две стрелы» Александр Володин Драма

Režissöör  — Vitaly Katuntsev

Режиссер – Виталий Катунцев

Teater-stuudio «16. komnata.» Narva Laste Loomemaja

Нарвский Дом детского творчества, театральная студия «16 комната» (на сцене Дома Детского Творчества)


05.aprill 2017.a. KOLMAPÄEV

День театра. Языковой лицей


10:00-10:30

L/A, 1.-4. klass

  • «Tareke» Larissa Jurovskaja Vene rahvamuinasjutt inglise keele elementidega
  • «Теремок» Лариса Юровская Русская народная сказка с элементами английского языка

Režissöörid  — Anna Korbukova, Elviira Lazareva

Режиссеры – Анна Корбукова, Эльвира Лазарева «The smile»

Teater «THE SMILE» Kreenholmi Gümnaasium

Нарвская Кренгольмская гимназия


10:35-11:00

L/A, 1.-12. klass

  • «Mitteväljamõeldud lood» Jutustuste autor Valentina Ossejeva Lavastus: Juri Plenin Estraad
  • «Невыдуманные истории» Валентина Осеева Эстрада

Režissöör  — Juri Plenin

Режиссер – Юрий Пленин

Teater-stuudio «Plus» Narva Kultuurimaja «Rugodiv»

Театр студия «Плюс» Нарвский Дом культуры «Ругодив» 


11:10 – 11:40

L/A,1.- 5. klass

  • «JO!» Olga Zverlina teose põhjal «Tagastada täht JO!» Draama
  • «Ё» Ольга Зверлина Драма

Režissöör  — Julia Popova

Режиссер — Юлия Попова

Teatristuudio «Siilikesed» Kohtla-Järve Kultuurikeskus

Театральная студия «Ежики» Кохтла – Ярвеский центр культуры


 11:45-12:05

L/A, 1.-12. klass

  • «Peale suve» Luuletuste autor: Maria Vassiljeva Lavastus: Irina Feofanova Estraad
  • «После лета» Мария Васильева Эстрада

Režissöör  — Irina Feofanova

Режиссер – Ирина Феофанова

Teater-stuudio «Komiksid» Narva Kultuurimaja «Rugodiv»

Театральная студия «Комиксы»  Нарвский Дом культуры «Ругодив»


12:05-13:00    Vaheaeg


13:00-13:25

9.-12. klass

  • «Elu läheb edasi» Tatjana Komõlina teose põhjal «Aga tänaval nutab vihm» Draama
  • «Жизнь продолжается» По пьесе Татьяны Комылиной Драма

Režissöör  — Julia Popova

Режиссер — Юлия Попова

Teatristuudio «Siilikesed» Kohtla-Järve Kultuurikeskus

Театральная студия «Ежики», Кохтла – Ярвеский центр культуры


13:35 -14:05

9. -12.klass

  • «Kättemaksja» Anton Tšehhov Komöödia
  • «Мститель» Антон Павлович Чехов Комедия

Režissöör  — Natalja Lessina

Режиссёр — Наталья Лесина

Teatristuudio «Postskriptum» Jõhvi Kultuuri ja Huvikeskus


14:15-14:40

7.-12. klass

  • «Tulelind» Gennadi Aleksejev Kirjanduse-muusikateos
  • «Жар – птица» Геннадий Алексеев Литературно-музыкальная композиция

Režissöör  — Tatjana Sonina,  lavakujundus Tatjana Sonina

Режиссер  — Татьяна Сонина, сценография Татьяна Сонина

Тeater N&JU Andalers, Narva Kesklinna Gümnaasium

Театр N& JU Andalers, Нарвская Кесклиннаская гимназия


15:00 -16:00

9.-12.    klass

  • «Hea inimene Sõtshuanist» Bertolt Brecht Draama
  • «Добрый человек из Сычуани» Бертольд Брехт Драма

Režissöör  — Natalja Lessina

Режиссер  — Наталья Лесина

Teatristuudio «Postskriptum» Jõhvi Kultuuri ja Huvikeskus


17:30 -18:15

1.-8. klass

  • «Sinilind» Moris Meterlink Muinasjutt
  • «Синяя птица» Морис Метерлинг Сказка

Režissöör — Olga Katuntseva

Режиссер –Ольга Катунцева

Teater-stuudio «16. komnata.» Narva Laste Loomemaja

Нарвский Дом детского  творчества, театральная студия «16 комната» (на сцене ДДТ)


06.aprill 2017.a. NELJAPÄEV

День театра. Кесклиннаская гимназия


10:00-10:45

L/A, 1.- 4.klass

  • «Pöial-Liisi» Pjotr Isaikin Muinasjutt
  • «Дюймовочка» Петр Исайкин Сказка

Režissöörid  — Vitaly Katuntsev , Olga Katuntseva, lavakujundaja Jekaterina Averko

Режиссеры – Ольга и Виталий Катунцевы , cценография Екатерина Аверко

Teater-stuudio «16. komnata.» Narva Laste Loomemaja

Нарвский Дом детского творчества, театральная студия «16 комната»


11:00-11:40

1.-4.klass

  • «Peter Pan and Wendy» (inglise keeles) James Barry näidendi põhjal . «Peter Pan and Wendy» ja musical Disney Peter Pan Jr \ based on Disney Peter Pan Jr and J. M. Barry play

Musical

  • «Питер Пэн и Венди» по мотивам пьесы Джеймса Барри и мюзикла Disney Peter Pan, Мюзикл

Režissöör — Julia Nossova, koreograaf Anna Nikolajeva, kontsertmeister Lilija Loichits

Режиссер — Юлия Носова, хореограф – Анна Николаева, концертмейстер- Лилия Лойчиц

Narva Keeltelütseum

Нарвский Языковой лицей


11:40-14:00 Vaheaeg


14:00-14:45

9.-12. klass

  • «Tänapäeva põrgus» Tarass Drozd Komöödia
  • «В современном аду» Тарас Дрозд Комедия

Režissöör  — Anna Tereštšenko

Режиссер — Анна Терещенко

Ида – Вирумааский Профессиональный Учебный Центр

Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus Narva Õppekoht


 15:00-15:40

9.-12. klass

  • «Kui ma suren…» Hirmus muinasjutt Autor: Anita Porfirova
  • «Когда я умру…» Страшная сказка Анита Порфирова

Režissöör — Anita Porfirova

Режиссер –Анита Порфирова

Театральный коллектив «Foku$» Narva Täiskasvanute Kool


17:30 -18:40

9.-12. klass

  • «Ajujaht kindralile» Aleksei Anissimov Komöödia
  • «Охота на генерала» Алексей Анисимов Комедия

Režissöör — Vitaly Katuntsev

Режиссер – Виталий Катунцев

Teater-stuudio «16. komnata.» Narva Laste Loomemaja

Нарвский Дом детского  творчества, театральная студия «16 комната» (на сцене Дома Детского Творчества)


08.aprill 2017.a kell 12:00 SULGEMINE

Tartu Ülikooli Narva Kolledž.

Нарвский колледж Тартуского университета

 

Наталия Помазан

Специалист Дома Культуры

2017 Kuldkalake afis