«Kõik võidud algavad iseenda eneseületamise võiduga!»

08-02-2017

«Kõik võidud algavad iseenda eneseületamise võiduga!»  – Rahvusvahelise festivali- kunstikonkursi „Neeva tähed“ moto, mis toimus Sankt-Peterburis alates 29.oktoobrist kuni 01.novembrini 2016.a. Konkursis osales Karina Ginter, Narva Kultuurimaja „Rugodiv“ vokaalstuudio „Shans“ osaleja.  Festivalil oli esitatud kõik laulužanrid, suur osalejate arv (ligikaudu 200 inimest alates 5.a. kuni 40.a.) tõsine žürii, suur Noortemaja kontserdisaal.

Ginter 2016

Karina Ginter esines nominatsioonis estraadivokaal, vanuserühm 11.-13.a. lauluga „Leningradi rock’n’roll“ ja „ Ja ma tahaks laulda ja tantsida!“. Žürii autasustas lauljat II järgu diplomiga nooremas vanuserühmas.

Ginter 2016 2

Vokaalstuudio „Shans“ juht Veronika Markus mainis seda, et konkursi žürii liikmed arutasid iga osavõtjat.  Väga meeldiv, et Karina paistis välja oma artistlikkusega, repertuaari sobivusega, vokaalsete andmetega. Ta näitas temperamenti, nende loode energiat, sest väga sageli täiskasvanud lapsed laulavad repertuaari valikul ingliskeelseid laule, ei tea, mida nad laulavad, ja ei saa edasi anda loomingu mõtet. Samuti oli ära märgitud noore vokalisti esinemise kostüüm ja tunnustati vokaalstuudio „Shans“ juhi Veronika Markus tööd sõnadega, et noor laulja on tõelise pedagoogi õigetes kätes. See on juba tõeline artist!

Ginter 2016 3

Ginter 2016 4

Natalja Pomazan

Kultuurimaja spetsialist