25.01.2020 Kontsert.

28-01-2020

Афиша Ругодив veb

Kutsume Teid kontserdile Kultuurimaja “Rugodiv”

25. jaanuaril 2020. aastal kell 19.00
Kontsert-šõu “Mustlastelgi juures”.

Pileti hind 17.50 – 27.50 eurot
Lisainfo telefonil 35 73404
Osta pilet Piletilevi

Meie mustlastelgi juures esinevad kaks Sankt-Peterburi unikaalset kollektiivi.
Vene mustlaste tantsud ja laulud Mustlaste tantsu- ja lauluteatri Šatritsa esitluses. See noor kollektiiv esitles end Venemaa ja Euroopa kontserdi raames. Tema repertuaaris on traditsioonilised, kõikide poolt armastatud mustlasfokloori looming. Andekad tantsijad, kes kasutavad oma tantsus mustlasleeri tantsutehnikat, mis on ühendatud professionaalse koreograafilise ettevalmistusega, on võimelised alistama isegi kõige nõudlikuimaid vaatajaid. Iga tants on originaalne muusikaline miniatüür ning osa lummavast teatraliseeritud kostümeeritud etendusest.


Eraldi tähelepnu väärt on kunstiline juht ja laulja Olga Smirnova. Vanad mustlaslaulud tema esiltuses ei jäta rahulikuks mitte ühtegi vaatajat!
Teater Šatrin on mitmekordne Venemaa ja rahvusvaheliste tantsu- ja vokaalkonkurside võitja.
Hispaania mustlastantsu esitab rahva- ja Hispaaniatantsu kollektiiv Primavera. See on ammu kokkukasvanud kollektiiv. Antud kollektiiv on ereda hispaania individuaalsusega, originaalsete numbritega, professionaalse tehnikaga ning näitelise esitlusega. Juba 20 aastat pakub rõõmu oma vaatajatele. Ansambel pidevalt kaunistab oma numbritega konsterte koos linna parimate kollektiividega. Repertuaaris on traditsiooniline hispaania folkloor, flamenko, hispaania koreograafide ning samuti autori lavastused, mis on loodud hispaaniatantsude tehnika ja plastika alusel.
Vaatamata sellele, et kõik esinejad on kasvanud kaugel Hispaaniast, on tänu kunstilise juhi heale tööle, kes on Venemaa Föderatsiooni Austatud kultuuritegelane Julia Malõševa, saavutanud palju. Kergelt kehastuvad nad ümber temperamentseteks hispaanlannadeks, tunnevad hästi rütmi, plastikat ja koloriiti.
Ansambel Primavera on mitmekordne Venemaa ja rahvusvaheliste tantsukonkursside võitja, omab koreograafilise konkursi professor Boriss Bregvadze Venemaa Rahvaartisti Grand Prix auhinda.
Kontserdi kestvus: 2 tundi 15 minutit koos antraktiga.