22.10.2023 Etendus “Kes ma olen?”

23-11-2023

20231022 kto ja v

Kultuurimaja Rugodiv kutsub Teid 22. oktoobril 2023 kell 17:00

Koolitus-etendus “Kes ma olen?”

Piletid KM kassas, hind 5.00 eurot.

Lisainformatsioon telefonil 35 73404.

Etendus “Kes ma olen?” – puudutab sotsiaalsete maskide teemat, mida me kanname, et varjata meie tõelist Mina ümbritseva maailma eest. Ta soovitab vaatajal vaadata enda sisse ja mõelda, kes me tegelikult oleme.

Etenduse tegevus toimub psühholoogilise treeningu vormis. Etenduses osalevad “Art Cherdak” teatristuudio õpilased, kes annavad edasi tegelaste keerukust, paljastades oma tõelise mina. Etendus on monoloogide seeria, kus tegelased räägivad oma sisemistest kogemustest, mis on seotud õnne, valu, armastuse ja rõõmuga. Need monoloogid võimaldavad vaatajal süveneda tegelaste psühholoogilistesse seisunditesse ja tunda nendega emotsionaalset sidet.

Põhirõhk on sotsiaalsete maskide eemaldamisel, mida me kanname, et vastata ühiskonna ootustele. Etenduses võtmerolli mängiv treener aitab tegelastel ja vaatajatel mõista, milliseid maske nad kannavad ja kui raske on neid maha võtta.

Etenduse kestus on üks tund, kuid see aeg viib vaataja täielikult sisekonfliktide ja tõelise Mina otsimise maailma.
Kohtade arv on piiratud, mis loob lähedase ja intiimse atmosfääri, võimaldades igal vaatajal tunda end osana sellest eneseleidmise teekonnast.

“Kes ma olen?” – see on erakordne ja sügav etendus, mis tekitab palju sisemisi mõtteid ja jätab jälje igaühe südamesse, kes seda näinud on.