19.10.2020 Juli Kim. Looinguline õhtu.

26-08-2020

Juli Kim. Looinguline õhtu.

20201019 Kim veb

Kutsume Teid 19. oktoobril 2020. aastal kell 19:00 Kultuurimajja Rugodiv.

Pileteid võib osta www.ticketbest.eu

“Studio Illusion” esitleb: “Juli Kim. Loomingilune õhtu”

19 oktooober 19:00 – Rugodiv Kultuurikeskus , Narva

Üritusest

Legendaarne bard, poeet, dramaturg Narvas.

Helilooja, poeet, bard. Kes pole kuulnud tema laule või teoseid tema luulele tuntud filmide juurde. 60-ndate põlvkonna esindajana koges ta selle aja romantikat ja poeesiat.

Juli Kim sündis tõlkija Kim-Cher-Sani ning vene keele ja kirjanduse õpetaja Nina Vsevsjadskaja perekonnas. 1938. aastal lasti ta isa maha, ema oli 1946 aastani väljasaadetud. Pärast vanemate vahistust elas Julii kim 16 aastat Türkmenistanis ja Kaluuga oblastis. Hiljem tuli ta tagasi Moskvasse.

Olles pedagoogilise instituudi tudengina alustas Julii Kim laulude kirjutamisega põhinedes oma luuletustele alates 1956. aastast ja nende esitamisega, mängides endale seitsmekeelse kitarriga erilise “mustlasliku” laadiga. Tema esimesed kontserdid toimusid Moskvas 1960-ndate alguses, noor autor sai Venemaa populaarseimate bardide hulka.

  1. aastal lõpetas ta ajaloolis-filoloogilise teaduskonda Moskva Pedagoogilises Instituudis. Kohe pärast viieaastast tööd Kamtšatkal, õpetas ta paar aastat ajalugu ja ühiskonnaõpetust. Alates 1968. aastast hakkas Kim kirjutama etendusi teatrite jaoks. 1987. aastal sai ta NL-i Kinematografistide Liidu liikmeks, seejärel Kirjanike Liidu liikmeks.

JuliI Kim – kinofilmideks loodud tekstide autor, nagu “Tavaline ime”, “Bumbaraš”, “Kaksteist tooli”, “Punamütsike”, “Koera süda”. Kolmekümne etenduse ja kümne raamatu autor. Kimi etendusi on lavastatud teatris “Ermitaaž”, Stanislavski nimelises teatris. Talle kuuluvad muusikalide “Monte-Cristo” ja “Tavaline ime” laulusõnad.

Kim kirjutas muusikat silmapaistvatele etendustele “Kired Bumbaraši vastu”(Teater-stuudio p/r O.Tobakov) ja “Ardenni metsa muinasjutud” (Pjotr Fomenko töökoda). 

Täna esineb Juli Kim kontserditega autorilulude žanris. Alates 1998. aastast elab Jeruusalemmas ja Moskvas kordaööda.

Informatsioon ja rühmapiletite tellimine telefonil +372 55514868 või e-maili kaudu info@studio-illusion.com, www.studio-illusion.com