15.02.2020. Roman Borsch ja tema imede show.

17-02-2020

20200215 Show veb

Roman Borsch ja tema imede show.

Piletilevi Pileti hind 8.50 – 16.50 €

«Studio Illusion» esitleb:
«Imede šõu»
15. veebruaril kell 13:00 Kultuurimajas Rugodiv
«Imede šõu» – imekaunis illusiooniline šõu kogu perele. Universaalne keeleline programm!
Sukeldumine fantastilisse maagia ja mustkunsti maailma – parim Peterburi illusionist Roman Borš ja tema meeskond, teevad sellel õhtul võimatut!
Roman Borš – mustkunstnik ja illusionist jõudis kaugemale kui tsirkuse maneež: on pannud stseenilisi efekte Peterburi Aleksandra ja Maria teatrites, grupis „Tšai vdojom“ võtis osa suurtest tsirkuse šõudest, on austatud isik kolleegide seas, aga vaatajatele meeldib tema peen huumor ja ergas
Teda pole võimalik ajada segi teise mustkunstnikuga. Samal ajal kui paljud tema kolleegid on hea versioon Copperfieldist, Borš leidis oma stiili – maag XIX sajandist (silinder, frakk, sigar), aga iga tema number on väike etendus.
Selles šõus vaatajad näevad nii klassikalisi kui ka originaalseid numbreid – tehtud mustkuntsniku ja võluriga. Veneetsia karneval, vene laat ja tsirkuse naljamäng – kõik see toimub samal õhtul.
Roman Borš ja tema meeskon ootab teid, et üllatada!
Roman Borš sündis Peterburis.
Üheksa aastaselt huvitus ta maagiast ja õppis klassikalist manipulatsiooni tuntud vene võlurilt Aleksandr Iljinlt. 1990., 1991. ja 1993. võitis ta võlurite ja illusionistide konkursse Venemaal ja Ukrainas (Juuniorina), samuti estraadi artistide festivalil. Ta õppis Peterburi Riiklikus Teatriakadeemias A. S. Sonini käe all (vanima Vene tsirkuse Ciniselli režissöör)
Alates 2000 algas tema tuuritamine. Jamaica, Lõuna-Korea, Austria, Soome, Venemaa, Portugal.
Televisiooni konkurssi „Rahvusvaheline huumori ja Estraadi kunsti „Moskva-Jalta-Tranziit“ võitja. Grand-Prix avatud Soome mustkunsti meistrivõistluste ja Vene konkurssi Illusionistide assotsiatsiooni võitja. Regulaarne osaleja projektis „Venemaa parimad illusionistid“.

Üritus on vene keeles