14.05.2020 “Äriklassi palat” komöödia

03-03-2020

20200514 Palata veb

“Äriklassi palat” Aleksander Korovkini näidendi järgi tehtud komöödia
Neljapäev 14.05.2020 kell 17:00
Piletilevi
Pileti hind 20.50 – 40.50 €

Üritus on vene keeles

Kriis, epideemia ja külm teevad kurvaks ja nõrgemaks? Pakume selle hooaja kõige võimsamat antidepressanti – pilet dramaturgi Aleksander Korovkini, populaarsete seriaalide – „Türklase marss“, „Vaene Nastja“ jt. stsenarist, uuele komöödia-farsile „Äriklassi palat“. Kaks tundi naeru ja täielik nauding õigluse võidu üle – seda nii puudub meie elus! Ärge jooge tablette, ostke piletid etendusele!

Suurepärane satiirilise žanri tähtede mäng, süžee ootamatud pöörded ja üsna loomulikud tegelased muudavad etenduse külastamist vaatajate jaoks heaks kingituseks.
Olukord viib haigla palatis kokku paadunud ettevõtjat, kes on pärast pikantset operatsiooni, ning teenelist artisti-pensionäri. Ärimees ei suuda leppida hädavajaliku isolatsiooniga suure lepingu eel ning viib seda igal juhul lõpuni, vaatamata kõikidele raskustele. Edukalt peidab naabri voodis oma armukese abikaasa eest, lükkab armukese meest aknast välja, teeb veel palju arutuid tegusid ning hakkab rafineeritult vasakule ja paremale valetama! Kokkuvõtteks – täielik happy end ja kõik tegelased mõtlevad oma väärtuste üle uuesti.

Režissöör-lavastaja: Semjon Strugatšjov
Režissöör: Tatjana Vdovitšenko
Näitlejad: Venemaa rahvanäitleja Semjon Strugatšov, Venemaa teeneline artist Georgi Martirosjan, Svetlana Permjakova, Margarita Aljošina, Viktoria Zabolotnaja, Dmitri Averin.
info@studio-illusion.com
www.studio-illusion.com