06.03.2021 Etendus. Jõin veini ja naersin! Punane.

20-10-2020

20200313 Hohotala veb

Hea klient! Seoses Eriolukorra pikendamisega Eesti Vabariigis lükkub edasi 24.05 (asendus 13.03 etendusele)  Narvas toimuma pidanud etendus „Jõin Veini ja naersin! Punane.“ Uued kuupäevad on 06.03.2021 Narva kell 19:00.

Uuel kuupäeval kehtivad juba ostetud piletid. Juhul ,kui Teile uus kuupäev ei sobi, piletid saab tagastada alates 01.12.2020. Palume jälgida infot kodulehel.

Jõin veini ja naersin! Punane.
06.03.2021  kell 19:00

Kultuurimaja Rugodiv, Narva
Pilet hind 10.50 – 24.50    Piletilevi

Üritus on vene keeles

“Studio Illusion” esitleb: “Jõin veini ja naersin! Punane.”
Esimene etendus, mis põhineb naiste foorumi lugudel.
Aasta naljakaim etendus!


“Jõin veini ja naersin” – see on kahe naise vaheline avatud dialoog, tänapäeva maailmas.
Eesti kultuurielu on täis erinevaid teatraalseid sündmusi. Keegi ei tunne raskust, millegi huvitava leidmisega. Kuid lugusid, mis põhinevad elus olnud sündmustel, pole nii palju. Teatri “Litsedei” näitlejad otsustasid seda tühja auku täita. Kohe varsti saavad Eesti vaatajad näha unikaalset etendust “naise raskest saatusest”. Innustust võtsid projekti loojad – te kunagi ei arva ära – internetist.
Etenduse loojad Anna Bõkova ja Inna Jegorova töötasid lavastuse kallal kaks aastat. Naised hoolikalt uurisid naiste foorume ja gruppe, et leida huvitavaid lugusid. Ja nad leidsid neid.
Inetrnet – see on koht, kus isiksused ja raamid kaovad. Uskudes seda väidet, on naised kartmata valmis avaldama oma elulugusid. Anna ja Inna ei proovi oma tööga vaatajat naerma ajada, nad tahavad näidata lahendamatut murede mastaapsust ja nende tõelist suurust.
Etenduse ajal vaatajad tutvuvad erinevate tegelastega, kelle hulgas on hoolas koduperenaine, noor ema, intelligentne, daam, põgenenud pruut ja teised. Neid kõiki ühendavad tavalised naiste rõõmu tekitavad asjad: 44. riiete suurus, lapse sündimine, ostetud raamat ja abikaasa truudus.
Kolme aasta jooksul vaatasid etendust edukalt sellistes linnades nagu Voronež, Brjansk, Kaluga, Smolensk, Tver, Peterburi, Riia ja Praha.
info@studio-illusion.com
www.studio-illusion.com