08.03.2019. Uue šõu „Bändi Miraaž hitid“!

07-05-2019

20190308 MirazAfisha veb

Vokaalstuudio „Šans“ kingib uue šõu „Bändi Miraaž hitid“!
Kultuurimaja Rugodiv vokaalstuudio „Šans“ pakub oma austajatele uue ja huvitava šõu eurodisko stiilis.

Kollektiivi juht, Veronika Markus, tunneb ära head muusikat, tal oma omapärane maitse ning hea meelega sammub edasi oma uute ideedega. Ta elab muusikas, tunneb muusikat, tunneb sellele kaasa, mõtleb kostüümi iga detaili läbi ja kuvandi, leiab huvitavaid otsuseid. Iga kontserdi laseb endast läbi – kaasa elamise, naeratuse ja tunnetega.
Esimene šõu toimus kollektiivide viienda aastapäeval. Antud kollektiivid alustasid oma tööd kultuurimajas umbes ühel ajal. Nimetuseks oli „See šõu aeg“, milles osalesid vokaalstuudio „Šans“, tantsustuudio «Step Up» ja teatristuudio “Tere”. Neid oli umbes 100 inimest, kuid tööd tegid nad ühe meeskonnaga ning vallutasid kogu lavaruumi kui ka lava ees oleva ruumi. Teatraliseeritud vahepalad ühendasid kõik esinemised, ning lõppes see ilusa numbriga “Palju õnne sünnipäeva puhul!”
Seejärel oli „Burlesk“ – on meelelahutuslik etendus koos tantsu, jutustuste, koos tolle aja stiilis paroodiaga. Burlesk – see oli põhjus rumaluste tegemiseks, heas mõttes ning sundis vaatajaid naeratama. Haarav šõu, värvirikkas, mis ei lõpe iialgi. Seetõttu me kordame seda šõud: „Burlesk – lisapalana!“
Šõu „Bändi Miraaž hitid“ – see on Kultuurimaja Rugodiv vokaalstuudio „Šans“ uus programm. Bänd sai oma nimetuse aastal 1986, tema visiitkaardiks sai tantsumuusika ühendamine rokkgitarriga, nad olid diskotähed. Miraaž – see on üks tuntumaid ja edukamaid brände. Teile esitatakse selle bändi kõike kuulsamad laulud ning satute 90-ndate disko atmosfääri, saate kaasa laulda ning tantsida koos laval olevate artistidega. Te ei jää kõrvale, ei jää ükskõikseks, need hittid panevad teie südamed leekima. Antud šõu on teile kingituseks – kallidele ja veetlevate naistele. Šõu toimub 8. märtsil 2019 kell 18.00 Kultuurimajas Rugodiv.

KM Rugodiv spetsialist
Natalja Pomazan

Pileti hind 4,00 eurot.

Täiendav informatsioon telefoni teel: +372 35 73404.