07.02.2020. Kontsert “Tee koju”

24-01-2020

20200207 Kontsert veb

7. veebruaril 2020. aastal kell 19.00 Kultuurimaja “Rugodiv” laval toimub aasta unikaalne sündmus – Peterburi bändi “MÜÜDID” kontsert, kes on vene roki legendid, programmiga Teekond Koju. Kontserdi kavas on õhtu eriline külaline legendaarne Vladimir Vassiljev (Laulvad Kitarrid /Nüüdisajal/, Lilled, Krug) selliste kuulsate laulude tõeline esitaja nagu “Suveõhtu”, “Vägilase Jõud”, “Karakum”!!!

Rokkbänd “Müüdid” – see on fenomen vene muusikas. Läbides aegade väljakutseid, töödeldes välja enda muusikastiili, “Müüdid” vallutasid paljude fännide südameid ja seda mitte ainult pealinnades. “Müüdid” oli üks esimestest rokkbändidest, kes avas 1981. aastal Leningradi rokilubi.

Bänd “Müüdid” esines edukalt noortepäevadel Tallinnas ja Eesti televisioon tegi muusikaklippi nende laulule “Madison street”. Populaarsust ja kuulsust tõid bändile laulud, mida teavad ja mäletavad, ka tänapäeva noored, kui 70-ndate ja 80-ndate põlvkonna laulud. Nende seas: “Maasika põllud”, “Ma kukun”, Must laupäev”, “Madison street”, “Löö kella!” ja teised.

Saades vene roki klassikaks, on “Müüdid” selle ajaloos austatud kohal.
Paljude roki “Müüdid” armastajate seas on seotud ühe bändi asutajaga – Gennadi Barihnovskiga, kes on siiamaani legendaarse rokkbändi solist.

Kohtumisteni kontserdil sõbrad!!!
Pileti hind 10 eurot.

Lisainfo telefonil 3573404.