25.11.2018. Kõige erakordsem kontsert.

27-11-2018

2018.11.25 Orkestr veb

Kontsert stiilis Pop Symphonic (vene keeles)

Pileti hind 10.00 – 19.00 €

Täiendav informatsioon telefoni teel: 3573404

https://www.studio-illusion.com/tavricheskiy

Kultuuri päevade raames “Narva – sügisel pealinn” Narva linnavolikogu toetusel.

Narva kultuurielus aset leidnud sündmus on Rugodivi staadiumis Euroopa turneeosas Tabaršiisi sümfooniaorkestri kontsert Kabardino-Balkaria Vabariigi rahvapartei juhtimisel Mikhail Golikov ja virtuoso pianist Dmitri Gaivoronsky (USA).

Programm “Ebatavaline kontsert” on silmapaistvamad teosed nii klassikaliste autorite kui ka kaasaegsete sümfooniaorkestri jaoks. A. Piazzola, I. Dunaevsky, K. Chavez, Z. ” Abreo jt.

Orkestri kontserdid katkestavad sümfooniaorkestri etenduste klassikalisi ideesid – see on pärismuusika ja tavaliste kuulajate jaoks tõeline muusikafestival.

Jazz, Ladina-Ameerika rütmid, improvisatsioonid nõukogude heliloojate teemadel – kõik see on “Tõeline erakordne kontsert”. Orkestri hämmastav heli ja professionaalsus nakatab saali heas tujus sõna otseses mõttes esimestest märkmetest ja ära laseks minna kuni kontserdi lõpuni. See programm edukalt sooritati Peterburi Filharmoonia suurses saalis. Shostakovitš.

Kabardino-Balkari rahvapartei juhatusel esimestest projektidest pälvisid professionaalide ja laia publikuni tunnustust tunnustatud orkester. Meeskonna peamine ülesanne – Vene ja maailma muusikapärandi teoste reklaamimine.

Orkester sisaldab ka välismaalt kaugele ja lähedale heledaid virtuoosseid muusikuid: Soome, Costa Rica, Mongoolia, Valgevene, Ukraina, Moldova, Kasahstan, enamik neist õpivad või lõpetavad Peterburi Riikliku Konservatooriumi. N.A. Rimsky-Korsakov. Muusikute keskmine vanus on 23-24 aastat, see on noorim professionaalne meeskond Venemaal.

Praegu on Tavricheski sümfooniaorkester, mis on loominguline liige, iseseisvalt korraldab kontserte, heategevuslikke ja sotsiaalseid tegevusi ning osaleb aktiivselt kultuuriprojektide käitumises ja loomingus. Orkester esitab kontserte Peterburi ja Leningradi oblasti peamistes kohtades ning osaleb aktiivselt nii Venemaal kui ka välismaal.

Kontserdil osaleb USA pianistlik virtuoosist DMITRY GAYVARONSKIY.

Dmitri Gaivoronski sündis Moskvas. Tema muusikaline haridus algas seal (muusikakool, Gnesini kolledž). Siis Leningradi konservatoorium klaveri klassis (klass V.V. Nielsen). Üliõpilasena, siis NSV Liidus ja hiljem Vene Föderatsioonis, hakkas ta osalema ja sai mitmete klassikalise muusika festivalide (F.Šopini konkurss Varssavis) võitjaks, samuti jazzi- ja rokifestivalidele Saksamaal, Rootsis, Soomes, Šveitsis.

1992. aastal emigreerus ta Ameerika Ühendriikidesse, kus Dmitri karjäär tekkis pearinglikult. Dmitri on suurepärase klassikalise pianistliku hariduse, hea džuudi, rokkmuusika ja suurepärase esitusega andmete kogumisega edukalt sooritanud paljusid džässi- ja rock-tähti (Dave Brubeck, Johnny Griffin, James Brown, Les McKen, Sam Moore). samuti erinevate sümfooniaorkestritega (Philadelphia Sümfooniaorkester, Bostoni Sümfooniaorkester, Palm Beachi sümfooniaorkester). Tema repertuaar hõlmas selliseid keerukamaid teoseid nagu P.I.Tchaikovski 1-konsert ,S.Rachmaninovi 2-kontsert.

Järk-järgult hakkas Dmitri Gaivoronski solistiks realiseeruma, osavõtvalt esitades erinevaid muusikalisi žanre ja stiile (jazz, klassikaline, rock, funky jne) ning näidates ennast ka suurepärase showmanina. Hea näite sellest on tema esinemised Las Vegases Tom Jonesi show, kontserdid New Yorgis, Branson, Los Angeles.

MIKHAIL GOLIKOV – Tauride Sümfooniaorkestri kunstiline juht ja peadirigent. Rahvusvaheliste ja üle-Venemaa võistluste võitja, Peterburi Konservatooriumi dotsent. N.A. Rimsky-Korsakov, Peterburi Riikliku Filharmoonia kunstiline juht ja dirigent laste ja noorte jaoks.

Püsiva koostööga Peterburi Riikliku Filharmoonia sümfooniaorkestriga on Irkutski Riikliku Filharmoonia peamine külalisdirigent.