01.02.2020. A. Martsinkevitš ja tema grupp ”Cabriolet”

04-02-2020

20200201 kontsert veb

A. Martsinkevitš ja tema grupp “Cabriolet”

Üritus on vene keeles

Piletilevi  Pileti hind 20.50 – 35.50 €

«Studio Illusion» esitleb:
Vene mustlase šõu
Aleksander Martsinkjevitš ja tema band “Kabriolett”
1. veebruar, 19:00 – kultuurimaja Rugodiv, Narva
„Vene mustlase šõu“ – see on häälte ja värvide vaatemäng, uskumatu dünaamika, võimas energeetika, elujõu loks, erk koreograafia ühenduses lauludega, mis on populaarsed ning tuntud rahva seas.
Need inimesed, kelle soontes on kasvõi natukenegi mustlase verd, on eriti muusikalised. Nad tunnevad rütmi ning omavad looduse poolt head kuulmist.
Just selline on musikaalne isik Aleksandr Martsinkjevitš. Ta pole ainult laulja, vaid ka helilooja, samuti juba legendaarse ansambli „Kabriolett“ liider. Kontsert kindlasti üllatab teid mustlasliku emotsionaalsusega. Vaatamata sellele, et laulab erinevatel teemadel, suudab ta seda teha silmatorkava koloriitsusega ning maitsega. Seega on lähim esinemine vaatamist väärt!
Repertuaar on juba paljud aastad pakkunud publikule hingelist naudingut. Ja uskuge, et lähenev kontsert tuleb silmapaistev ning mustlasliku temperamendiga. Ja need uudishimulikud vaatajad, kes otsustavad osta piletit, tõstavad oma tuju ning saavad tugevat naudingut pikaks ajaks.
Tuntud mustlasliku laulu ansambel „Kabriolett“, mis vallutas selle nimega kuulajaid oma südamliku ja hingelise lüürikaga, kingib fännidele sooja õhtu oma lauludega armastusest, elust ja õnnest.
Ansambli „Kabriolett“ repertuaaris on rohkem kui 300 laulu ja 15 stuudioplaati, viimane nendest on tehtud 2016. aastal. Lahjendades kodumaist šansooni suurepärase mustlasliku stiiliga, muusikandid laulavad armastusest, vabadusest ja oma kultuuri iludusest. Vabarahva esteetika, erksus ja kollektiivi ainulaadsus on autasustatud hulgaliste vene ja rahvusvaheliste festivali preemiatega.
Aleksandr Martsinkjevitš tuuritab oma ansambliga mööda Venemaad, SRÜ riike, Euroopat ja USAd ning igal pool leidub nende kuulajaid.
Laulja, helilooja ja ansambli „Kabriolett“ liider Aleksandr Martsinkjevitš oskab kinkida vaatajale ebaloomuliku energeetikat. Kollektiivi „Kabriolett“ kontserdid alati paistavad silma oma kaloriitsusega ning maitsega. Vaatajad saavad kuulda sellised hitte nagu „Roos valge“, „Hammustan käsi“, „Kaitsevaim“, „Ketid“, „Laps“, samuti laule uuest albumist.
Kestvus on 1,5 tundi ühe antraktiga.